V Poznańskie Forum Logistyczne

V Poznańskie Forum Logistyczne

Przyszedł czas na podsumowanie kolejnego wyjazdu KN Logistics. Nasi członkowie spędzili 23-24 kwietnia 2015r. w Poznaniu na ‪#‎VPFL, czyli V Poznańskim Forum Logistycznym. Duża część grupy przedłużyła swój pobyt, aby pokazać wszystkim jak dobrze umiemy połączyć naukę z zabawą!
Jak zwykle, byliśmy jedną z najliczniejszych grup, dodatkowo nasi reprezentanci, wystąpili w finale konkursu na opracowanie Case Study (obie finałowe prace były tak dobre że nie wybrano jednogłośnie zwycięzcy ;]), wygraliśmy konkurs na grę logistyczną i zdobyliśmy nagrodę za najlepszą prezentację konkursową.

Niestety oprócz wzlotów mieliśmy też upadki, to przez nie przegraliśmy Mistrzostwa Logistyków we Flunky ;(. Przez tak ciężką porażkę, z trudem pozbieraliśmy się na poranne wycieczki, które zapewnili nam organizatorzy #VPFL. Zwiedziliśmy najnowocześniejsza zajezdnie tramwajową w Polsce – Poznań Franowo, Browar Poznański, oraz fabrykę kremów NIVEA.


„Czekając na sobotę” integrowaliśmy się z całą świtą przyszłych logistyków! Pierwszy dzień weekendu rozpoczęliśmy od zwiedzania Poznania, później przyszła kolej na jazdę kolejką wąskotorową i szalony rajd po torze saneczkowym. „Logistyka to ciężka praca, ciężki kawał chleba, ciężki obowiązek KNL, ale jeszcze cięższa zabawa”
Dziękujemy wszystkim organizatorom razem wziętym i każdemu z osobna Emotikon wink za opiekę nad tak zwariowaną grupą ludzi jakimi jesteśmy! Do zobaczenia niedługo!

Relacja organizatorów – Koła Logistyka