Student Maritime Conference 2015 – Akademia Morska Gdynia

Student Maritime Conference 2015 – Akademia Morska Gdynia

W dniach 22-24 marca 2015r. studenci KNL Logistics wzięli udział w Student Maritime Conference. Nasze Koło Naukowe było najliczniejszą reprezentacją na tej konferencji. Do Gdyni pojechało aż 18 osób. Wyjazd zaczęliśmy już dwa dni wcześniej późnym piątkowym wieczorem, tradycyjnie podróżując PKP TLK Rozewie, dzięki temu oprócz aktywnego uczestnictwa w części naukowej konferencji mogliśmy spędzić więcej czasu w Trójmieście. Mieliśmy na to całą sobotę, więc wybraliśmy się m.in. na Westerplatte i Gdańską Starówkę.

W niedzielę zaś przysłuchiwaliśmy się referatom prezentowanym przez uczestników konferencji. Wśród nich był także nasz reprezentant Maciej Mysona, który ze swoim referatem pt.: ”Stworzenie efektywnego systemu przesiadkowego dzięki wsparciu rozwiązań telematycznych” zajął pierwsze miejsce w konkursie. Jesteśmy dumni, serdecznie gratulujemy i nie wątpimy, że nasz doping przyczynił się do tego sukcesu!

Nieodłącznym elementem konferencji SMC jest podróż promem StenaLine do Karlskrony. Jest to świetny moment na integrację między uczestnikami oraz dobrą zabawę, nawet jeżeli na morzu mocno buja. Poniedziałek spędziliśmy zatem w Karlskronie, a po powrocie wtorkowym rankiem do Gdyni poświeciliśmy jeszcze kilka wolnych chwil na Trójmiasto – w tym odpoczynek na plaży. Oczywiście znając nasze zamiłowanie nie mogło zabraknąć podróży trolejbusami oraz trójmiejską SKM.
Dziękujemy Kołu Naukowemu z Akademii Morskiej w Gdyni za zaproszenie, poszerzenie naszych horyzontów i świetną zabawę!