To przede wszystkim organizowane przez nasz szkolenia wewnętrzne, czyli przekazywanie swojej wiedzy między członkami Koła, a także szkolenia zewnętrzne przy udziale przedstawicieli z uczelni, jak i różnych firm.
Nasza działalność to także większe i mniejsze projekty, związane m.in. z wykonywaniem różnych pomiarów i analiz we współpracy z firmami, praca przy grantach oraz wizyty studyjne w przedsiębiorstwach.

Poza spotkaniami i szkoleniami bierzemy udział w różnych forach, sympozjach i konferencjach naukowych organizowanych przez Koła Naukowe z całej Polski, ale nie tylko. Wyjazdy są doskonałą okazją do poszerzenia swojej wiedzy, dzielenia się wynikami swoich prac oraz udziału w licznych warsztatach. Przede wszystkim jednak jest to możliwość poznania wielu osób, których łączą podobne zainteresowania do naszych. Są to nie tylko członkowie innych kół naukowych z całej Polski, ale też przedstawiciele firm, którzy chętnie dzielą się z nami informacjami oraz swoimi doświadczeniami.

Staramy się organizować własne wyjazdy np. do firm, by zapoznać się z charakterystyką ich działania.

Zdarzają się też nasze własne wycieczki integracyjno – sprawozdawcze. W końcu takie wyjazdy to świetna okazja nie tylko do wspólnej pracy, ale też zabawy i poznania nowych miejsc. Jak to mówią: PODRÓŻE KSZTAŁCĄ!

Zachęcamy do śledzenia relacji z naszych działalności na naszych portalach społecznościowych oraz w aktualności.